2048 Cupcake

8.0
Παίχτηκε 19 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
0 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

Drag to move & Interact
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το 2048 Cupcake ;

Το 2048 Cupcake είναι ένα γλυκό παιχνίδι παζλ 2048, όπου σύρετε και συνδυάζετε πανομοιότυπα cupcake για να δημιουργήσετε cupcake υψηλότερων επιπέδων. Σχεδιάστε προσεκτικά κάθε σας κίνηση, ενώστε τα ίδια cupcake και διατηρήστε το ταμπλό ανοιχτό καθώς η συλλογή σας μεγαλώνει. Ξεκινήστε κάθε παιχνίδι με τρεις αναιρέσεις και κερδίστε μία επιπλέον μετά από κάθε 50 επιτυχημένους συνδυασμούς, έως και πέντε συνολικά. Παίξτε το παιχνίδι 2048 Cupcake στο Y8 τώρα.

Τι κάνουμε στο 2048 Cupcake;

Μετακινείς το ταμπλό προς διαφορετικές κατευθύνσεις και συγχωνεύεις τα ίδια cupcakes όταν συναντιούνται. Κάθε επιτυχημένη συγχώνευση δημιουργεί ένα cupcake ανώτερου επιπέδου και βοηθά στην αύξηση της βαθμολογίας σου.

Μπορούμε να παίξουμε το 2048 Cupcake σε κινητό;

Yes, 2048 Cupcake can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.

What’s the main goal in 2048 Cupcake?

Ο κύριος στόχος είναι να ανακαλύψετε ανώτερα επίπεδα cupcake και να καταρρίψετε το καλύτερο σκορ σας. Πρέπει να συνεχίσετε να κάνετε συγχωνεύσεις αποτελεσματικά, αποφεύγοντας παράλληλα ένα ταμπλό στο οποίο δεν έχουν απομείνει χρήσιμες κινήσεις.

Είναι δωρεάν το 2048 Cupcake;

Ναι, το 2048 Cupcake είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το 2048 Cupcake σε λειτουργία full screen;

Ναι, το 2048 Cupcake μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια HTML5 και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Princess Back 2 School Lockers, Animal Trivia, Pop Us 3D! και Stickman Rescue - Draw 2 Save - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Κατηγορία: Παιχνίδια Σκέψης
Προγραμματιστής: Infinite Emerge
Προστέθηκε 22 Σεπτέμβριος 2026
Σχόλια