Adam and Eve: Go Xmas

8.0
Παίχτηκε 94,524 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
161 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

Move
Up
Down
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Adam and Eve: Go Xmas ;

Καλώς ήρθατε στο νέο μέρος του Adam and Eve, τώρα πρέπει να ζήσετε αυτή τη συναρπαστική περιπέτεια τα Χριστούγεννα και να συλλέξετε όλα τα δώρα. Βοηθήστε τον Αδάμ και μπείτε στο πνεύμα των Χριστουγέννων. Adam and Eve: Go Xmas ήδη διαθέσιμο σε πολλές πλατφόρμες! Παίξτε αυτό το παιχνίδι στο Y8 και διασκεδάστε!

Μπορούμε να παίξουμε το Adam and Eve: Go Xmas σε κινητό;

Yes, Adam and Eve: Go Xmas can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.

Είναι δωρεάν το Adam and Eve: Go Xmas;

Ναι, το Adam and Eve: Go Xmas είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Adam and Eve: Go Xmas σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Adam and Eve: Go Xmas μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Οθόνη αφής και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Airport Rush, EZ Mahjong, Bingo και Muscle Clicker 2 - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Κατηγορία: Παιχνίδια Σκέψης
Προστέθηκε 08 Δεκέμβριος 2020
Σχόλια