Age of Apes

7.0
Παίχτηκε 67,178 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
169 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

Drag to rotate view/Look around
Move/Walk
Attack
Special attack
Jump
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Age of Apes ;

Ο κόσμος των ανθρώπων τελείωσε! Η Εποχή των Πιθήκων ξεκίνησε! Οι πίθηκοι βρίσκονται σε πόλεμο αναζητώντας μπανάνες για να γίνουν πιο δυνατοί! Πολέμησε με άλλους πιθήκους και γίνε ο πιο γενναίος Πίθηκος! Ένδοξες ανταμοιβές περιμένουν όσους είναι αρκετά γενναίοι για να πάνε σε πόλεμο στο Age of Apes! Απόλαυσε αυτό το παιχνίδι μάχης εδώ στο Y8.com!

Μπορούμε να παίξουμε το Age of Apes σε κινητό;

Yes, Age of Apes can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.

Είναι δωρεάν το Age of Apes;

Ναι, το Age of Apes είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Age of Apes σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Age of Apes μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Δράση και Μάχη και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Imposter 3D, Spongebob Squarepants: Tracks of Terror, 2 Player: Skibidi Toilet Fight και Mechangelion: Robot Fight - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Προγραμματιστής: YYGGames
Προστέθηκε 04 Απρίλιος 2025
Σχόλια
ΜΕΡΟΣ ΜΙΑΣ ΣΕΙΡΑΣ: Age of Apes