Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Beauty Glossy Shop
9.2
Παίχτηκε 8,286 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
22
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Play
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Beauty Glossy Shop ;
Η Τζούλι πηγαίνει στο Beauty Glossy για πρώτη φορά! Ζήσε αυτή την καταπληκτική εμπειρία αγορών και δημιούργησε ένα σύνολο με στυλ και κομψότητα. Δες τις 4 προτεινόμενες δημιουργίες ή γίνε δημιουργική και δημιούργησε τα δικά σου λαμπερά looks σε χρόνο μηδέν.
Μπορούμε να παίξουμε το Beauty Glossy Shop σε κινητό;
No, Beauty Glossy Shop is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Beauty Glossy Shop;
Ναι, το Beauty Glossy Shop είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Beauty Glossy Shop σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Beauty Glossy Shop μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.