Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Bubble Contest
4.6
Παίχτηκε 62,003 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
129
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Play
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Bubble Contest ;
Αυτό είναι ένα εθιστικό παιχνίδι αντιστοίχισης. Στόχος σου είναι να πετάξεις τις φυσαλίδες όσο το δυνατόν περισσότερες πριν φτάσουν στον πάτο της οθόνης. Μπορείς να πετάξεις τις φυσαλίδες σχηματίζοντας ομάδες από 3 ή περισσότερες του ίδιου χρώματος. Μετακίνησε το ποντίκι σου για να στοχεύσεις. Κάνε κλικ για να πετάξεις.Πέταξε τις φυσαλίδες όσο το δυνατόν περισσότερες πριν φτάσουν στον πάτο της οθόνης. Μετακίνησε το ποντίκι σου για να στοχεύσεις. Κάνε κλικ για να πετάξεις.
Μπορούμε να παίξουμε το Bubble Contest σε κινητό;
No, Bubble Contest is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Bubble Contest;
Ναι, το Bubble Contest είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Bubble Contest σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Bubble Contest μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.