Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Castle Attack HTML5
9.1
Παίχτηκε 12,739 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
10
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Move
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Castle Attack HTML5 ;
Don’t die buddy! Evade everything that is going to hit you.
Μπορούμε να παίξουμε το Castle Attack HTML5 σε κινητό;
Yes, Castle Attack HTML5 can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Castle Attack HTML5;
Ναι, το Castle Attack HTML5 είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Castle Attack HTML5 σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Castle Attack HTML5 μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.