Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Caveman Evolution
7.8
Παίχτηκε 89,552 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
248
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Set Angle/Power
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Caveman Evolution ;
Βοήθησε αυτόν τον τριχωτό σπηλαιάνθρωπο να χτυπήσει το αυγό του δεινοσαύρου όσο πιο μακριά γίνεται, με τη βοήθεια του φλαμίνγκο, του πιστού του φίλου; Χρησιμοποιεί το φλαμίνγκο ως ένα είδος ρόπαλου του μπέιζμπολ, και μετά το χτύπημα, ένα ιπτάμενο ντίνο θα πάρει το αυγό μαζί του για μερικά μέτρα.
Μπορούμε να παίξουμε το Caveman Evolution σε κινητό;
No, Caveman Evolution is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Caveman Evolution;
Ναι, το Caveman Evolution είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Caveman Evolution σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Caveman Evolution μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.