Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Drill Fight
5.3
Παίχτηκε 11,368 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
8
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Move
Attack
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Drill Fight ;
Είναι μια ματωμένη βραδιά στο στρατόπεδο εκπαίδευσης και είναι ώρα για τους φαντάρους να αναδειχθούν και να παλέψουν για σεβασμό! Ποιος είναι ο εχθρός σου μέσα στο στρατόπεδο; Δώσε του την τρομερή βολή!
Μπορούμε να παίξουμε το Drill Fight σε κινητό;
No, Drill Fight is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Drill Fight;
Ναι, το Drill Fight είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Drill Fight σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Drill Fight μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.