Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Ford Car Jigsaw
8.5
Παίχτηκε 20,575 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
17
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Ford Car Jigsaw ;
Παίξτε το παιχνίδι Ford Jigsaw στο Race Car Games Online. Σύρετε τα κομμάτια στη σωστή θέση χρησιμοποιώντας το ποντίκι. Πολλαπλά κομμάτια μπορούν να επιλεγούν χρησιμοποιώντας Ctrl + Αριστερό Κλικ. Μπορείτε να επιλέξετε μία από τις τέσσερις λειτουργίες: εύκολο, μεσαίο, δύσκολο και ειδικό. Αλλά προσέξτε τον χρόνο, αν τελειώσει θα χάσετε! Σε κάθε περίπτωση μπορείτε να απενεργοποιήσετε τον χρόνο, και να παίξετε χαλαρά. Κάντε κλικ στο Ανακάτεμα και ξεκινήστε το παιχνίδι.
Μπορούμε να παίξουμε το Ford Car Jigsaw σε κινητό;
No, Ford Car Jigsaw is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Ford Car Jigsaw;
Ναι, το Ford Car Jigsaw είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Ford Car Jigsaw σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Ford Car Jigsaw μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.