Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Garden Secrets Hidden Objects by Text
9.2
Παίχτηκε 19,635 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
45
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Select / Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Garden Secrets Hidden Objects by Text ;
Ανακαλύψτε τα μυστικά αυτού του όμορφου κήπου βρίσκοντας όλα τα κρυμμένα αντικείμενα. Βρείτε τα αντικείμενα με βάση τις περιγραφές τους. Κάντε κλικ/Πατήστε πάνω σε ένα αντικείμενο.
Μπορούμε να παίξουμε το Garden Secrets Hidden Objects by Text σε κινητό;
Yes, Garden Secrets Hidden Objects by Text can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Garden Secrets Hidden Objects by Text;
Ναι, το Garden Secrets Hidden Objects by Text είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Garden Secrets Hidden Objects by Text σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Garden Secrets Hidden Objects by Text μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.