Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Geometry Dash 2
4.7
Παίχτηκε 28,841 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
34
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Jump
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Geometry Dash 2 ;
Το Geometry dash 2 είναι ένα παιχνίδι πλάγιας κύλισης με άλματα σε μπλοκ. Πήδα στις πλατφόρμες και απέφυγε τις παγίδες. Πόσο μακριά μπορείς να φτάσεις; Μπορείς να φτάσεις επιτυχώς στο τέλος για να κερδίσεις το παιχνίδι; Απόλαυσε αυτό το παιχνίδι εδώ στο Y8.com!
Μπορούμε να παίξουμε το Geometry Dash 2 σε κινητό;
Yes, Geometry Dash 2 can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Geometry Dash 2;
Ναι, το Geometry Dash 2 είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Geometry Dash 2 σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Geometry Dash 2 μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.