Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Jack Russell
8.6
Παίχτηκε 359,805 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
867
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Play
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Jack Russell ;
Click and drag to draw a line to serve as pathway for the dog to reach its goal. Be sure to avoid the mines. Watch out also for the magic sand bar to know your limit in drawing the line. Press GO if you're ready with your drawing. Good luck and have fun!
Μπορούμε να παίξουμε το Jack Russell σε κινητό;
No, Jack Russell is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Jack Russell;
Ναι, το Jack Russell είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Jack Russell σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Jack Russell μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.