Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Kung Fu Panda Hidden Objects
8.0
Παίχτηκε 98,078 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
502
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Kung Fu Panda Hidden Objects ;
Υπάρχουν τρία επίπεδα. Βρείτε όλους τους κρυμμένους χαρακτήρες του Kung Fu Panda. Βρείτε όλους τους κρυμμένους χαρακτήρες σε αυτές τις εικόνες πριν τελειώσει ο χρόνος για να προχωρήσετε στο επόμενο επίπεδο.
Μπορούμε να παίξουμε το Kung Fu Panda Hidden Objects σε κινητό;
No, Kung Fu Panda Hidden Objects is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Kung Fu Panda Hidden Objects;
Ναι, το Kung Fu Panda Hidden Objects είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Kung Fu Panda Hidden Objects σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Kung Fu Panda Hidden Objects μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.