Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Mars Space Quest
8.9
Παίχτηκε 55,166 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
65
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Boost up the speed
Move
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Mars Space Quest ;
Η αποστολή σου: εκτόξευσε επιτυχώς έναν πύραυλο στο διάστημα. Πέταξε με ταχύτητα στο διάστημα ξεπερνώντας κάθε εμπόδιο και δυσκολία που θα βρεθεί στον δρόμο σου. Γίνε ο χειριστής του πυραύλου, ενισχύοντάς τον και αναβαθμίζοντάς τον με τις ανταμοιβές και τους πόντους που κερδίζεις στην πορεία, και ολοκλήρωσε την αποστολή.
Μπορούμε να παίξουμε το Mars Space Quest σε κινητό;
No, Mars Space Quest is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Mars Space Quest;
Ναι, το Mars Space Quest είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Mars Space Quest σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Mars Space Quest μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.