Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Mess Up Dress Up
7.7
Παίχτηκε 112,439 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
330
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Select
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Mess Up Dress Up ;
Υπέροχη πρώτη κούκλα από την καλλιτέχνιδα του deviantArt, etaK, όπου μπορείς να ντύσεις ένα κορίτσι με εκπληκτικά πανκ-βικτοριανά στυλ και να επιλέξεις ανάμεσα σε φανταστικά χτενίσματα.
Μπορούμε να παίξουμε το Mess Up Dress Up σε κινητό;
No, Mess Up Dress Up is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Mess Up Dress Up;
Ναι, το Mess Up Dress Up είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Mess Up Dress Up σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Mess Up Dress Up μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.