Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Moe Kittens: Cat Avatar Maker
8.5
Παίχτηκε 13,292 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
34
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Select
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Moe Kittens: Cat Avatar Maker ;
Δημιουργήστε το δικό σας αξιολάτρευτο γατάκι στο Moe Kittens: Cat Avatar Maker στο Y8.com! 🐱✨ Προσαρμόστε κάθε λεπτομέρεια της γάτας σας — από το σχήμα του σώματός της, το σχέδιο της γούνας της και το στυλ των ματιών της μέχρι χαριτωμένα αξεσουάρ όπως κορδέλες, κολάρα και καπέλα. Μπορείτε ακόμη και να επιλέξετε το τέλειο φόντο για να ταιριάζει με την προσωπικότητα της γάτας σας! Εκφράστε τη δημιουργικότητά σας και σχεδιάστε το τέλειο γατάκι άβαταρ σε αυτό το διασκεδαστικό και χαλαρωτικό παιχνίδι.
Μπορούμε να παίξουμε το Moe Kittens: Cat Avatar Maker σε κινητό;
Yes, Moe Kittens: Cat Avatar Maker can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Moe Kittens: Cat Avatar Maker;
Ναι, το Moe Kittens: Cat Avatar Maker είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Moe Kittens: Cat Avatar Maker σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Moe Kittens: Cat Avatar Maker μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.