Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
My Personal Avatar
9.3
Παίχτηκε 14,611 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
40
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Dress Up
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το My Personal Avatar ;
Το Avatar πάντα είχε μια τρομακτική όψη. Δεν θέλεις το προσωπικό σου Avatar να δείχνει όμορφο μπροστά σε όλους; Ας ντύσουμε ένα κορίτσι με ωραία χρωματιστά ρούχα.
Μπορούμε να παίξουμε το My Personal Avatar σε κινητό;
No, My Personal Avatar is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το My Personal Avatar;
Ναι, το My Personal Avatar είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το My Personal Avatar σε λειτουργία full screen;
Ναι, το My Personal Avatar μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.