Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Ninjago Swamp-Arena
7.7
Παίχτηκε 377,996 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
534
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Move
Attack
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Ninjago Swamp-Arena ;
Το Ninjago Swamp-Arena σας φέρνει σε ένα πεδίο μάχης με όλα τα επερχόμενα κύματα εχθρών που πρέπει να αντιμετωπίσετε. Κόψτε τους με το σπαθί σας και αποφύγετε τις επιθέσεις τους. Φτάστε στα σημεία ελέγχου και βρείτε μπότες σε διάφορα σημεία της τοποθεσίας. Επιβιώστε όσο το δυνατόν περισσότερο για να κερδίσετε πόντους και να διασκεδάσετε!
Μπορούμε να παίξουμε το Ninjago Swamp-Arena σε κινητό;
Yes, Ninjago Swamp-Arena can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Ninjago Swamp-Arena;
Ναι, το Ninjago Swamp-Arena είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Ninjago Swamp-Arena σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Ninjago Swamp-Arena μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.