Please Make it Stop!

8.5
Παίχτηκε 3,170 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
5 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

Move
Jump
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Please Make it Stop! ;

Play a vast variety of levels! /s. Can you make it through all of them?

Μπορούμε να παίξουμε το Please Make it Stop! σε κινητό;

No, Please Make it Stop! is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

Είναι δωρεάν το Please Make it Stop!;

Ναι, το Please Make it Stop! είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Please Make it Stop! σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Please Make it Stop! μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.
Προστέθηκε 12 Σεπτέμβριος 2019
Σχόλια