Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Poppit! HD
8.1
Παίχτηκε 14,029 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
39
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Poppit! HD ;
Διασκεδάστε σκάζοντας μπαλόνια στο Poppit! HD στο y8. Σκάστε οποιαδήποτε ομάδα δύο ή περισσότερων ίδιων μπαλονιών. Ή κάντε ένα σούπερ σκάσιμο σκάζοντας ομάδες έξι ή περισσότερων ίδιων μπαλονιών. Η πρόκληση είναι να σκέφτεστε μπροστά και να κάνετε τα σωστά σκασίματα την κατάλληλη στιγμή. Μπορείτε πάντα να αναιρέσετε την τελευταία σας κίνηση αν χρειάζεστε μια δεύτερη ευκαιρία. Ο στόχος σας είναι να βγάλετε όλα τα έπαθλα σε κάθε σειρά.
Μπορούμε να παίξουμε το Poppit! HD σε κινητό;
Yes, Poppit! HD can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Poppit! HD;
Ναι, το Poppit! HD είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Poppit! HD σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Poppit! HD μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.