Professor Spelunkington

5.6
Παίχτηκε 11,251 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
239

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Professor Spelunkington ;

Help Professor Spelunkington run and jump and collect treasure.

Μπορούμε να παίξουμε το Professor Spelunkington σε κινητό;

No, Professor Spelunkington is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

Είναι δωρεάν το Professor Spelunkington;

Ναι, το Professor Spelunkington είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Professor Spelunkington σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Professor Spelunkington μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Περιπέτεια και RPG και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως San Lorenzo, Dino Squad Adventure 3, Stickman Zombie Escape και Zoo 2: Animal Park - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Προστέθηκε 07 Οκτώβριος 2010
Σχόλια
ετικέτες