Ridiculous Shooter

8.5
Παίχτηκε 37,589 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
228 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

Aim
Shoot
Melee
Throw grenade
Move left
Move right
Jump
Switch weapon
Activate Ability
Reload ammo
Show emoticons
Pause/Resume
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Ridiculous Shooter ;

Το Ridiculous Shooter είναι ένα παιχνίδι shooter για πολλούς παίκτες με έμφαση στην απλή διασκέδαση. Λάβε μέρος σε έναν αγώνα 3 λεπτών με το χαριτωμένο σου άβαταρ να κρατάει επικίνδυνα όπλα και να πολεμάς τους φίλους σου, online παίκτες ή την AI! Παίξε μόνος σου και πρόσθεσε bot για να πολεμήσεις μαζί του! Διασκέδασε παίζοντας αυτό το παιχνίδι εδώ στο Y8.com!

Μπορούμε να παίξουμε το Ridiculous Shooter σε κινητό;

No, Ridiculous Shooter is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

Είναι δωρεάν το Ridiculous Shooter;

Ναι, το Ridiculous Shooter είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Ridiculous Shooter σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Ridiculous Shooter μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Όπλα και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Military Wars 3D Multiplayer, Attack of Alien Mutants 2, 2Doom και Gun Guys - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Προγραμματιστής: ATK9999 STUDIOS
Προστέθηκε 05 Ιούλιος 2021
Σχόλια
Όλα τα Παιχνίδια με Υψηλά Σκορ