Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Rolling Rumble
7.8
Παίχτηκε 5,901 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
14
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Move
Look around & Aim
Bow
Sword attack
Shop
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Rolling Rumble ;
Το Rolling Rumble είναι ένα μεσαιωνικό παιχνίδι στρατηγικής στο οποίο πρέπει να δημιουργήσετε τον δικό σας στρατό για να καταστρέψετε το κάστρο των εχθρών. Παίξτε αυτό το 3D παιχνίδι στο Y8 και χρησιμοποιήστε τη στρατηγική σας για να νικήσετε τους εχθρούς. Χρησιμοποιήστε τον χρυσό για να αγοράσετε μια νέα αναβάθμιση. Διασκεδάστε.
Μπορούμε να παίξουμε το Rolling Rumble σε κινητό;
No, Rolling Rumble is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Rolling Rumble;
Ναι, το Rolling Rumble είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Rolling Rumble σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Rolling Rumble μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.