Rune & Run

8.1
Παίχτηκε 48 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
1 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

Draw spell
Move left/right
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Rune & Run ;

Το Rune Run είναι ένα παιχνίδι επιβίωσης δράσης με γρήγορο ρυθμό και προοπτική από πάνω, όπου οι παίκτες μπαίνουν στη θέση ενός μάγου που αποφεύγει τέρατα, σχεδιάζοντας ταυτόχρονα ρούνους χειρονομιών για να εξαπολύσει στοιχειακή μαγεία. Διαθέτοντας μηχανισμούς σχεδίασης ξορκιών, οι παίκτες πρέπει να εκτελούν ακριβείς χειρονομίες με το ποντίκι ή την αφή –όπως γραμμές, κύκλους και γωνίες– για να εξαπολύσουν ξόρκια όπως Spark, Fireball και Meteor Rain ενάντια σε κύματα εχθρών. Κερδίστε αναβαθμίσεις, συλλέξτε κειμήλια και μαζέψτε μαγικούς ρούνους για να ενισχύσετε το βιβλίο ξορκιών σας και να επιβιώσετε όσο το δυνατόν περισσότερο. Παίξτε παιχνίδια στο Y8 - Τη μεγαλύτερη σύγχρονη πλατφόρμα παιχνιδιών HTML5!

Τι είδους παιχνίδι είναι το Rune & Run;

Το Rune Run είναι ένα 2D top-down παιχνίδι δράσης και επιβίωσης, όπου παίζετε ως μάγος που αμύνεται ενάντια σε εχθρούς, σχεδιάζοντας μαγικά ρούνους στην οθόνη.

What’s the main goal in Rune & Run?

Ο κύριος στόχος στο Rune Run είναι να επιβιώσετε όσο το δυνατόν περισσότερο, νικώντας κύματα τεράτων που εισβάλλουν, συλλέγοντας μαγικούς ρούνους και αναβαθμίσεις, και ολοκληρώνοντας πίστες χρησιμοποιώντας γρήγορες κινήσεις για την εκτέλεση ξορκιών.

Τι κάνει το Rune & Run διασκεδαστικό;

Η διασκέδαση πηγάζει από τον γρήγορο μηχανισμό εκτόξευσης ξορκιών που βασίζεται σε χειρονομίες, συνδυάζοντας την άμεση φυσική ακρίβεια με την τακτική επιλογή ξορκιών και τις αναβαθμίσεις τύπου roguelite, ενώ παράλληλα αποφεύγετε τους κινδύνους.

Μπορούμε να παίξουμε το Rune & Run σε κινητό;

No, Rune & Run is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

Είναι δωρεάν το Rune & Run;

Ναι, το Rune & Run είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Rune & Run σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Rune & Run μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Περιπέτεια και RPG και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Escape Game: Toys, Temple of the Golden Watermelon, Red and Blue Stickman 2 και Water Gun Shooter - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Προγραμματιστής: Bezukhov-labs
Προστέθηκε 22 Οκτώβριος 2026
Σχόλια