Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Santa Clause Troubles
7.9
Παίχτηκε 14,622 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
22
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Santa Clause Troubles ;
Τα Χριστούγεννα έρχονται με γιορτινή διάθεση. Φυσικά, ο Άγιος Βασίλης είναι υπερβολικά απασχολημένος. Έχει μπλέξει με τα χριστουγεννιάτικα δώρα για τα καλά παιδιά. Θα μπορούσατε να τον βοηθήσετε να τα βάλει σε τάξη;
Μπορούμε να παίξουμε το Santa Clause Troubles σε κινητό;
No, Santa Clause Troubles is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Santa Clause Troubles;
Ναι, το Santa Clause Troubles είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Santa Clause Troubles σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Santa Clause Troubles μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.