Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Star Trails
7.3
Παίχτηκε 12,132 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
4
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Move
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Star Trails ;
Τα μικρά αστέρια θα κινηθούν σε σχηματισμό για να συρρικνώσουν το μπλε αστέρι. Αν αγγίξεις τα μικρότερα αστέρια ή τις διαδρομές τους, το μπλε αστέρι θα συρρικνωθεί. Όσο μεγαλύτερο γίνεται το μπλε αστέρι, τόσο υψηλότερο είναι το σκορ σου.
Μπορούμε να παίξουμε το Star Trails σε κινητό;
No, Star Trails is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Star Trails;
Ναι, το Star Trails είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Star Trails σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Star Trails μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.