Storm City Mafia

8.6
Παίχτηκε 53,454 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
338 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

Move
Jump
Aim
Shoot
Throw grenade
Slow time
Use vehicle
Change weapons
Pause menu
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Storm City Mafia ;

Το Storm City είναι ένα παιχνίδι σκοποβολής με θέμα το cyberpunk. Πυροβολήστε τους εχθρούς σας και συλλέξτε τα ενισχυτικά για να ανεβείτε επίπεδο. Και θυμηθείτε: Πυροβολήστε πρώτοι, ποτέ μην κάνετε ερωτήσεις!

Μπορούμε να παίξουμε το Storm City Mafia σε κινητό;

No, Storm City Mafia is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

Είναι δωρεάν το Storm City Mafia;

Ναι, το Storm City Mafia είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Storm City Mafia σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Storm City Mafia μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Βόμβα και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Tank Defender, Balloon Defense Html5, Bomber Friends 2 Player και Imposter Run Jump - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Προστέθηκε 05 Ιανουάριος 2020
Σχόλια