Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Street Legends
7.4
Παίχτηκε 13,676 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
14
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Move
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Street Legends ;
Το Street Legends είναι ένα επικό παιχνίδι οδήγησης μοτοσικλέτας υψηλής ταχύτητας. Ο στόχος σας σε αυτό το παιχνίδι είναι να διασχίσετε την κίνηση, να αποφύγετε τα οχήματα και να ξεπεράσετε δύσκολα εμπόδια για να επιτύχετε την υψηλότερη δυνατή βαθμολογία. Με γρήγορο ρυθμό παιχνιδιού και ευαίσθητα χειριστήρια, θα χρειαστείτε γρήγορα αντανακλαστικά για να αποφύγετε τις συγκρούσεις. Παίξτε το παιχνίδι Street Legends στο Y8 τώρα και διασκεδάστε.
Μπορούμε να παίξουμε το Street Legends σε κινητό;
Yes, Street Legends can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Street Legends;
Ναι, το Street Legends είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Street Legends σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Street Legends μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.