Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
The Magical Golden Egg
9.0
Παίχτηκε 2,364 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
37
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Move
Super Powers
Release Super Powers
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το The Magical Golden Egg ;
Το Magical Golden Egg είναι ένα διασκεδαστικό παιχνίδι περιπέτειας. Δημιουργήστε κοτόπουλα-όπλα για να εξοντώσετε τους εχθρούς, ενώ εκτοξεύετε ξόρκια από το κοτόπουλό σας. Καταστρέψτε όλα τα εμπόδια και τις παγίδες. Τακτοποιήστε τα αντικείμενα αναλόγως και φτάστε στον προορισμό. Παίξτε περισσότερα παιχνίδια μόνο στο y8.com
Μπορούμε να παίξουμε το The Magical Golden Egg σε κινητό;
No, The Magical Golden Egg is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το The Magical Golden Egg;
Ναι, το The Magical Golden Egg είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το The Magical Golden Egg σε λειτουργία full screen;
Ναι, το The Magical Golden Egg μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.