Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Traffic Run!
7.9
Παίχτηκε 29,005 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
34
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Traffic Run! ;
Καλώς ήρθατε στο νέο παιχνίδι στο Y8, όπου πρέπει να είστε προσεκτικοί. Έχετε μια διασταύρωση, πρέπει να σταματήσετε αυτοκίνητο ή μοτοσικλέτα. Παίξτε αυτό το παιχνίδι και σε κινητή πλατφόρμα στον ελεύθερο χρόνο σας. Απλώς πατήστε ή κάντε κλικ στα οχήματα για να τα σταματήσετε, και ξανά για να αρχίσουν να κινούνται. Καλή τύχη!
Μπορούμε να παίξουμε το Traffic Run! σε κινητό;
Yes, Traffic Run! can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Traffic Run!;
Ναι, το Traffic Run! είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Traffic Run! σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Traffic Run! μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.