Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Tubo Flex
8.4
Παίχτηκε 295,764 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
850
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Play
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Tubo Flex ;
Year 2010. The need of mobility has grown to excess since the first years of the millennium. That's why Tuboflex inc., the world's leading Human Resources Services organisation, created a complex tube system that make it possible to dislocate employees in real time, depending on demand.
Μπορούμε να παίξουμε το Tubo Flex σε κινητό;
No, Tubo Flex is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Tubo Flex;
Ναι, το Tubo Flex είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Tubo Flex σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Tubo Flex μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.