Active Defense

8.0
Παίχτηκε 7 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
0 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

Move
Run
Jump
Aim
Shoot
Interact
Change weapon
Pause menu
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Active Defense ;

Το Active Defense είναι ένα παιχνίδι δράσης και άμυνας όπου αναλαμβάνετε τον ρόλο ενός αξιωματικού ασφαλείας που προστατεύει ένα απομακρυσμένο χωριό από επικίνδυνα πλάσματα. Προετοιμάστε τον εξοπλισμό σας στο Security Shop, αγοράστε νέα εφόδια και ξοδέψτε credits για ιατρική περίθαλψη για εσάς ή τους χωρικούς. Επιβιώστε από τα κύματα των εχθρών, κρατήστε όσο το δυνατόν περισσότερους χωρικούς ζωντανούς και κερδίστε credits για κάθε κάτοικο που επιβιώνει από κάθε επίθεση. Υπερασπιστείτε το χωριό μέχρι να φτάσει η εκκένωση και αποδείξτε ότι μπορείτε να κρατήσετε τους πάντες ασφαλείς. Παίξτε το παιχνίδι Active Defense στο Y8 τώρα.

Τι κάνει το Active Defense διασκεδαστικό;

Το Active Defense συνδυάζει την επιβίωση από κύματα εχθρών με τη διαχείριση εξοπλισμού και την προστασία NPC. Πρέπει να βρείτε την ισορροπία ανάμεσα στη μάχη με τους εχθρούς και τη συνετή διαχείριση των credits σας ανάμεσα στις επιθέσεις.

Μπορούμε να παίξουμε το Active Defense σε κινητό;

No, Active Defense is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

Τι κάνουμε στο Active Defense;

Υπερασπιστείτε το χωριό από τα πλάσματα που πλησιάζουν, προστατέψτε τους χωρικούς και επιβιώστε σε κάθε κύμα. Χρησιμοποιήστε τις μονάδες (credits) που κερδίζετε για να αγοράσετε εξοπλισμό ή να πληρώσετε για ιατρική περίθαλψη.

Είναι δωρεάν το Active Defense;

Ναι, το Active Defense είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Active Defense σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Active Defense μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Σκοποβολή και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Radical Assault, Crazy Pixel Apocalypse 3, Angry Bull Fight και Mission Ammunition - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Προγραμματιστής: RetroMan
Προστέθηκε 20 Οκτώβριος 2026
Σχόλια