Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Battle For The Souls
8.4
Παίχτηκε 16,314 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
27
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
(Hold) Command All Warriors
Attack
Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Battle For The Souls ;
Κάθε πλάσμα έχει ψυχή. Και το Κακό ήθελε να πάρει αυτή την ψυχή, καλό που ο Άγγελος κατέβηκε από τους ουρανούς για να σταματήσει το Κακό. Κατακτήστε το νησί πριν φτάσει εκεί το Κακό!
Μπορούμε να παίξουμε το Battle For The Souls σε κινητό;
No, Battle For The Souls is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Battle For The Souls;
Ναι, το Battle For The Souls είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Battle For The Souls σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Battle For The Souls μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.