Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Bigger Than Me
6.1
Παίχτηκε 33,932 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
165
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Select / Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Bigger Than Me ;
Ένα παιχνίδι περιπέτειας point-and-click όπου παίζεις ως ένα αγόρι που ενηλικιώνεται σε έναν κόσμο που μοιάζει να φτάνει στο τέλος του. Το αγόρι έχει ένα ιδιόμορφο πρόβλημα: γίνεται γίγαντας όταν ακούει τη λέξη «ΜΕΛΛΟΝ».
Μπορούμε να παίξουμε το Bigger Than Me σε κινητό;
No, Bigger Than Me is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Bigger Than Me;
Ναι, το Bigger Than Me είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Bigger Than Me σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Bigger Than Me μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.