Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Brainrot Clicker
8.0
Παίχτηκε 5,119 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
12
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
:
Interact
:
Interact
[Single player mode] - Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Brainrot Clicker ;
Το Brainrot Clicker είναι ένα χαοτικό και ξεκαρδιστικό idle παιχνίδι που σε βυθίζει σε έναν κόσμο τρέλας γεμάτο μιμίδια. Πατήστε για να κερδίσετε Ιταλικούς Πόντους Brainrot και ξεκλειδώστε γελοίους χαρακτήρες που δημιουργήθηκαν από AI από τις πιο παράξενες γωνιές του διαδικτύου. Παίξτε το παιχνίδι Brainrot Clicker στο Y8 τώρα.
Μπορούμε να παίξουμε το Brainrot Clicker σε κινητό;
No, Brainrot Clicker is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Brainrot Clicker;
Ναι, το Brainrot Clicker είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Brainrot Clicker σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Brainrot Clicker μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.