Bridge Thing

3.6
Παίχτηκε 6,819 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
4

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Bridge Thing ;

Φτιάξε τη γέφυρα και πάτησε το T για να τη δοκιμάσεις. Πάτησε escape για να επιστρέψεις στην κατασκευή της.
Τα τμήματα από τα οποία μπορεί να περπατήσει το πλάσμα χτίζονται κατά μήκος της πράσινης γραμμής.
Κάνε κλικ στα κομμάτια για να τα διαγράψεις. Κάνε κλικ στα σημεία αγκύρωσης και πάτησε delete για να τα διαγράψεις κι αυτά.
Η γέφυρά σου πρέπει να αποτελείται από τρίγωνα για να είναι αποτελεσματική. Χρησιμοποίησε τα πορτοκαλί σταθερά σημεία αγκύρωσης για να στηρίξεις τη γέφυρά σου.

Μπορούμε να παίξουμε το Bridge Thing σε κινητό;

No, Bridge Thing is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

Είναι δωρεάν το Bridge Thing;

Ναι, το Bridge Thing είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Bridge Thing σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Bridge Thing μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Σκέψη και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Classic Backgammon Multiplayer, Rail Road Crossing 3D, Donhoop και Halloween Tom Math Challenge - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Κατηγορία: Παιχνίδια Σκέψης
Προστέθηκε 07 Ιανουάριος 2017
Σχόλια