Celebrity Snapshot

8.7
Παίχτηκε 99,081 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
876

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Celebrity Snapshot ;

Make a few bucks by catching celebs in the act. Avoid getting your lights punched out by bodyguards!

Μπορούμε να παίξουμε το Celebrity Snapshot σε κινητό;

No, Celebrity Snapshot is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

Είναι δωρεάν το Celebrity Snapshot;

Ναι, το Celebrity Snapshot είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Celebrity Snapshot σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Celebrity Snapshot μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Επιδεξιότητα με το ποντίκι και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Tina - Pop Star, Kids Color Book 2, Clickventure: Castaway και Impostor vs Noob - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Προστέθηκε 09 Μάρτιος 2009
Σχόλια