Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Ice Cream Roller!
7.8
Παίχτηκε 8,768 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
18
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Drag to move & Move
Restart
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Ice Cream Roller! ;
Το Ice Cream Roller είναι ένα υπερ-casual παιχνίδι όπου πρέπει να συλλέξεις γλυκά παγωτά και να αποφύγεις τα εμπόδια. Απόφυγε να σε χτυπήσουν τα εμπόδια αν δεν θες να χάσεις παγωτό. Παίξε αυτό το 3D arcade παιχνίδι στο Y8 τώρα και προσπάθησε να συλλέξεις όσα περισσότερα φρούτα μπορείς. Καλή διασκέδαση.
Μπορούμε να παίξουμε το Ice Cream Roller! σε κινητό;
No, Ice Cream Roller! is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Ice Cream Roller!;
Ναι, το Ice Cream Roller! είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Ice Cream Roller! σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Ice Cream Roller! μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.