Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Living Labyrinth
8.0
Παίχτηκε 2,231 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
0
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Move the Maze Fields
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Living Labyrinth ;
Ένας εξερευνητής έχει παγιδευτεί σε έναν κινούμενο λαβύρινθο. Ως ο μοναδικός επιστήμονας υπεύθυνος για τη συντήρηση του Λαβύρινθου, οδήγησε τον εξερευνητή στον στόχο του, ώστε να μπορέσεις να συνεχίσεις τα πειράματά σου με την ησυχία σου. Σε αυτό το παιχνίδι στο y8, η διάταξη του επιπέδου είναι υπό τον έλεγχό σου, αλλά ο χαρακτήρας όχι.
Μπορούμε να παίξουμε το Living Labyrinth σε κινητό;
No, Living Labyrinth is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Living Labyrinth;
Ναι, το Living Labyrinth είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Living Labyrinth σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Living Labyrinth μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.