Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
My Dish
9.2
Παίχτηκε 40,353 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
45
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το My Dish ;
Οι ενήλικες λένε πάντα να μην παίζουμε με το φαγητό, αλλά υποθέτω ότι είναι αποδεκτό αν παίζεις με αυτό σε παιχνίδια για κορίτσια! Σε αυτό το παιχνίδι κρυμμένων αντικειμένων, υπάρχουν πολλά κρυμμένα τρόφιμα σε αυτό το πιάτο. Βρες τα όλα για να σκοράρεις ψηλά. Απόλαυσε!
Μπορούμε να παίξουμε το My Dish σε κινητό;
No, My Dish is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το My Dish;
Ναι, το My Dish είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το My Dish σε λειτουργία full screen;
Ναι, το My Dish μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.