Party Mix

9.7
Παίχτηκε 6,854 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
28 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

Interact
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Party Mix ;

Αυτή είναι μια εκπληκτική συλλογή με πάνω από 50 μίνι-παιχνίδια βασισμένα σε σειρές όπως Gumball, Adventure Time και Teen Titans. Ολοκληρώστε όλα τα μίνι-παιχνίδια και πετύχετε την υψηλότερη δυνατή βαθμολογία.

Μπορούμε να παίξουμε το Party Mix σε κινητό;

Yes, Party Mix can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.

Είναι δωρεάν το Party Mix;

Ναι, το Party Mix είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Party Mix σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Party Mix μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Cartoon και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Max Steel: Turbo 360, The Croods Jigsaw Html5, Craig of the Creek: Scout Defence και FNF x Gumball: The Copycat Oneshot - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.
Προστέθηκε 03 Απρίλιος 2020
Σχόλια