Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Rebel Fortress Survival
8.0
Παίχτηκε 11,646 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
8
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Rebel Fortress Survival ;
Το οχυρό των επαναστατών δέχεται επίθεση από μια ατελείωτη επέλαση εχθρικών στρατιωτών, τζιπ, τανκς, πυροβολικού και ελικοπτέρων. Σκοτώστε και αποδεκατίστε όσους περισσότερους μπορείτε πριν το καταστρέψουν τελικά.
Μπορούμε να παίξουμε το Rebel Fortress Survival σε κινητό;
No, Rebel Fortress Survival is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Rebel Fortress Survival;
Ναι, το Rebel Fortress Survival είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Rebel Fortress Survival σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Rebel Fortress Survival μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.