Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Roid Runner
8.1
Παίχτηκε 5,060 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
1
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Shoot
Move ship
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Roid Runner ;
Πυροβολήστε αστεροειδείς με ένα διαστημόπλοιο. Βασισμένο στο παλιό παιχνίδι Astroids της Atari από το 1979. Σε αυτό το παιχνίδι δεν πεθαίνετε με την πρώτη πρόσκρουση. Υπάρχει ένα επίπεδο Υγείας, και χάνετε υγεία ανάλογα με το πόσο διήρκεσε η πρόσκρουσή σας.
Μπορούμε να παίξουμε το Roid Runner σε κινητό;
No, Roid Runner is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Roid Runner;
Ναι, το Roid Runner είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Roid Runner σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Roid Runner μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.