Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Tap! Tap! Mol Hole
8.3
Παίχτηκε 3,547 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
3
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Whack/Smash
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Tap! Tap! Mol Hole ;
Το Tap! Tap! Mol Hole! είναι ένα διασκεδαστικό και απαιτητικό παιχνίδι βασισμένο στο κλασικό 'Whack a Mole'! Χτυπήστε τα ζώα-στόχους που πετάγονται από την τρύπα πριν τελειώσει ο χρόνος. Αποφύγετε να χτυπήσετε άλλα ζώα και αντικείμενα. Καλή διασκέδαση παίζοντας αυτό το παιχνίδι εδώ στο Y8.com!
Μπορούμε να παίξουμε το Tap! Tap! Mol Hole σε κινητό;
Yes, Tap! Tap! Mol Hole can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Tap! Tap! Mol Hole;
Ναι, το Tap! Tap! Mol Hole είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Tap! Tap! Mol Hole σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Tap! Tap! Mol Hole μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.