Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Woman Roller
6.0
Παίχτηκε 18,650 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
15
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Drag to skate/roll
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Woman Roller ;
Το Woman Roller είναι ένα διασκεδαστικό παιχνίδι με πατίνια. Βοήθησε τη γυναίκα να πατινάρει και να συλλέξει όσους περισσότερους πολύτιμους λίθους μπορεί, αποφεύγοντας τα εμπόδια και τις παγίδες στην πορεία. Έλεγξε τα πόδια της γυναίκας για να τα φέρει κοντά ή να τα ανοίξει, ώστε να αποφύγει την εμποδιστική δομή. Το παιχνίδι τελειώνει όταν συγκρουστεί με κάποιο από αυτά τα εμπόδια μπροστά. Βοήθησε τη γυναίκα να φτάσει στον στόχο! Απόλαυσε το παιχνίδι εδώ στο Y8.com!
Μπορούμε να παίξουμε το Woman Roller σε κινητό;
Yes, Woman Roller can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Woman Roller;
Ναι, το Woman Roller είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Woman Roller σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Woman Roller μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.