Brick Balls

8.0
Παίχτηκε 8 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
0 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

(Drag) Aim/Shoot
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Brick Balls ;

Στείλτε μια ροή από μπάλες που αναπηδούν μέσα από ένα χαρούμενο δάσος με ζελατινένια τούβλα. Στοχεύστε σωστά κάθε βολή, συλλέξτε επιπλέον μπάλες και καθαρίστε τα αριθμημένα μπλοκ πριν φτάσουν στη γραμμή κινδύνου. Σχεδιάστε έξυπνες αναπηδήσεις, χρησιμοποιήστε περιορισμένα εργαλεία όταν χρειάζεστε βοήθεια και προσπαθήστε να ξεπεράσετε το καλύτερο σκορ σας σε ένα ατελείωτο παζλ φυσικής.

Μπορούμε να παίξουμε το Brick Balls σε κινητό;

Yes, Brick Balls can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.

Είναι δωρεάν το Brick Balls;

Ναι, το Brick Balls είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Brick Balls σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Brick Balls μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.

Τι παιχνίδια να δοκιμάσουμε;

Εξερευνήστε περισσότερα παιχνίδια στην ενότητα παιχνίδια Μπάλα και ανακαλύψτε δημοφιλείς τίτλους όπως Baseball Pro, Idle Ball Fall, Roll Sky Ball 3D και Crypto Head Ball - όλα διαθέσιμα για άμεσο παιχνίδι στο Y8 Games.

Πώς παίζουμε το Brick Balls;

Στόχευσε και εκτόξευσε μπάλες που αναπηδούν μέσα από τα τούβλα από ζελέ. Χρησιμοποίησε έξυπνες αναπηδήσεις για να χτυπήσεις τα αριθμημένα μπλοκ, να συλλέξεις επιπλέον μπάλες και να τα καθαρίσεις πριν φτάσουν στη γραμμή κινδύνου.

Τι είδους παιχνίδι είναι το Brick Balls;

Πρόκειται για ένα ατέλειωτο παιχνίδι παζλ βασισμένο στη φυσική, που συνδυάζει βολές με μπάλα, μηχανισμούς αναπήδησης και στρατηγική στόχευση.

What’s the main goal in Brick Balls?

Ο κύριος στόχος είναι να καθαρίσετε όσα περισσότερα αριθμημένα μπλοκ ζελέ μπορείτε πριν φτάσουν στη γραμμή κινδύνου και να καταρρίψετε το καλύτερο σκορ σας.

Είναι το Brick Balls γρήγορο ή τακτικίστικο;

Το παιχνίδι είναι πιο τακτικό, καθώς οι παίκτες πρέπει να σχεδιάζουν τις βολές τους και να χρησιμοποιούν προσεκτικά τα ριμπάουντ, αν και οι γρήγορες αποφάσεις μπορούν επίσης να βοηθήσουν.

Ανταμοίβει το Brick Balls τον χρόνο και την ακρίβεια;

Ναι. Η προσεκτική ευθυγράμμιση κάθε βολής και η πρόβλεψη της αναπήδησης των μπαλών βοηθούν στο να καθαρίσετε περισσότερα τουβλάκια και να πετύχετε υψηλότερα σκορ.

Προγραμματιστής: ZoyStudio
Προστέθηκε 23 Σεπτέμβριος 2026
Σχόλια