Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Curse of Greed: Ultimate
5.2
Παίχτηκε 10,820 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
12
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Move/Jump
Jump Higher
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Curse of Greed: Ultimate ;
Είστε έτοιμοι να αντιμετωπίσετε μια επικίνδυνη σπηλιά με παγίδες και χρυσό; Αυτό είναι που θέλει κάθε λάτρης της περιπέτειας. Απλά συλλέξτε νομίσματα, αλλά μην αφήσετε την απληστία να καταστρέψει τη ζωή σας!
Μπορούμε να παίξουμε το Curse of Greed: Ultimate σε κινητό;
No, Curse of Greed: Ultimate is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Curse of Greed: Ultimate;
Ναι, το Curse of Greed: Ultimate είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Curse of Greed: Ultimate σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Curse of Greed: Ultimate μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.