Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Five Hours at Nightmare
7.8
Παίχτηκε 48,442 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
164
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Interact
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Five Hours at Nightmare ;
Είσαι σε ένα σπίτι και πρέπει να παρακολουθείς τις κάμερες ασφαλείας σε κάθε δωμάτιο. Με περιορισμένη παροχή ενέργειας, πρέπει να επιβιώσεις 5 ώρες γεμάτες ανατριχιαστικό σκοτάδι, και το μόνο όπλο που έχεις είναι το φως. Προσπάθησε να επιβιώσεις στο Five Hours at Nightmare.
Μπορούμε να παίξουμε το Five Hours at Nightmare σε κινητό;
No, Five Hours at Nightmare is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Five Hours at Nightmare;
Ναι, το Five Hours at Nightmare είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Five Hours at Nightmare σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Five Hours at Nightmare μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.