Hungry Monster!

8.3
Παίχτηκε 1,887 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
3 Like
Dislike

Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού

Move left/right
Fullscreen (page)

Λεπτομέρειες παιχνιδιού

Τι είναι το Hungry Monster! ;

Help the hungry monster by collecting the food but dodge the heavy objects falling from the sky.

Μπορούμε να παίξουμε το Hungry Monster! σε κινητό;

No, Hungry Monster! is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.

Είναι δωρεάν το Hungry Monster!;

Ναι, το Hungry Monster! είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.

Μπορούμε να παίξουμε το Hungry Monster! σε λειτουργία full screen;

Ναι, το Hungry Monster! μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.
Προστέθηκε 02 Αύγουστος 2019
Σχόλια