Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Sweet Sugar Candy
7.2
Παίχτηκε 8,026 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
21
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Select / Match
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Sweet Sugar Candy ;
Το Sweet Sugar Match είναι ένα διασκεδαστικό παιχνίδι αντιστοίχισης στο οποίο θα ζήσετε μια περιπέτεια με πολλούς γλυκούς χαριτωμένους φίλους, Καραμέλες, ΣΠΑΣΤΕ & ΤΑΙΡΙΑΞΤΕ τρία ή περισσότερα ζαχαρωτά κοσμήματα και διασχίστε εκατοντάδες διασκεδαστικά επίπεδα σε αυτό το δωρεάν παιχνίδι παζλ.
Μπορούμε να παίξουμε το Sweet Sugar Candy σε κινητό;
No, Sweet Sugar Candy is designed for desktop play and works best on computers using a keyboard or mouse.
Είναι δωρεάν το Sweet Sugar Candy;
Ναι, το Sweet Sugar Candy είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Sweet Sugar Candy σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Sweet Sugar Candy μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.